Oferujemy projektowanie stron internetowych w tym portali oraz serwisów. Tworzymy sklepy internetowe. Dodatkowo wykonujemy usługi programistyce, obsługujemy strony www.

Nasze strony internetowe to przede wszystkim strony robione z pasji. Kładziemy duży nacisk na estetykę oraz funkcjonalność. Zachowujemy standardy „user experience design”. Tworząc strony stosujemy najnowsze technologie. Wszystkie nasze strony są responsywne oraz zoptymalizowane pod kątem SEO co ma duży wpływ na pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

NASZA OFERTA

Zajmujemy się tworzeniem systemów internetowych

Wizytówka firmowa

Strona www z kilkoma zakładkami wraz z panelem CMS. Najlepsze rozwiązanie dla małych firm chcących pokazać swoją ofertę w Internecie. Typowa wizytówka zawiera podstawowe informację takie jak: Oferta, o firmie, galeria oraz kontakt. Posiada podstawowe elementy ulepszające strony: slider ze zdjęciami, formularz kontaktowy, mapę dojazdu oraz integracje z social media.

Strona firmowa

Rozbudowana strona www z panelem CMS to idealne rozwiązanie dla firm chcących przedstawić dokładnie swoją ofertę oraz informację dotyczące firmy. Tego typu strony zawierają slider, galerie, newslettery, mapy, dokumenty do pobrania, aktualności, czat z klientem oraz możliwość zmiany języka strony. Oferta kierowana jest zazwyczaj do większych firm.

Landing Page

Strona sprzedażowa, zazwyczaj przygotowywana pod kampanie reklamową. Składa się z jednej zwykle długiej zakładki, przewijanej na której znajdują się najważniejsze informacje o produkcie czy np. promocji. Strona zawiera elementy takie jak: bannery, formularz kontaktowy, wyskakujące okienka. Dodatkową opcją są integracje z płatnościami online.

Rozbudowany serwis internetowy

Strona internetowa z panelem CMS. Rozwiązanie dedykowane dla dużych firm czy urzędów. W skład serwisu wchodzą funkcjonalności takie jak: Zarządzanie zakładkami, aktualności, newsletter, mapy, dokumenty do pobrania, integracje z systemami płatności oraz systemami zewnętrznymi, statystyki. Tego typu serwis przechodzi proces od tworzenia dokumentacji po pełne wdrożenie.

Sklep internetowy

Sklep internetowy z panelem zarządzania w którego wchodzą opcję takie jak: zarządzanie produktami, zamówieniami czy wysyłką. Sklep na życzenie klienta przechodzi integracje z firmami kurierskimi, płatności online czy programami księgowymi lub systemami magazynowymi typu Subiekt. Po więcej informacji na temat sklepów internetowych przejdź do zakładki sklepy internetowe.

Dedykowany system CRM dla firm

Projektujemy i tworzymy dedykowane aplikacje internetowe, systemy dla firm jak i oprogramowanie dedykowane. Nasze aplikację są ściśle dopasowane do firm z którymi współpracujemy. Programujemy aplikacje które dają ogromne możliwości zarządzania firmą. Nasze aplikacje CRM jak i ERP to systemy które zapewniają koordynacje strategii jak i działań operacyjnych firmy.

TEAMWANT

Nie musisz wierzyć nam na słowo.

Sprawdź nasze realizacji i zacznij budować z nami profesjonalne strony.